KIM JESTEŚMY? - STORA-DRAIN

ODWODNIENIA LINIOWE Z POLIMEROBETONU
ODWODNIENIA LINIOWE Z POLIMEROBETONU
Przejdź do treści

Historia

Tak... mamy swoją historię. Dzisiejszy kształt firmy to efekt wielu zmian i doświadczeń, trudnych zdarzeń i sukcesów oraz pracy wielu ludzi, których łączył i nadal łączy jeden cel. Ciągle rozwijamy się i chcemy produkować wysokiej jakości odwodnienia liniowe ku zadowoleniu naszych klientów. Każde doświadczenie przekuwamy na wzrost wydajności pracy. Cieszymy się, że możemy działać na rynku europejskim i współpracować z wieloma firmami. Przyszłość kreuje nowe rozdziały naszej historii. Możecie na nas liczyć... już od 40 lat!
O.P.S.O. Sp. z o.o. producent wyrobów marki STORA-DRAIN z siedzibą w Jeleniej Górze jest częścią grupy BSI należącej do belgijskiej rodziny IDE. Kanały odwadniające produkowane są z polimerobetonu. Dzięki niewielkiej wadze i dużej wytrzymałości polimerobetonowe odwodnienia mają szeroki zakres zastosowania. Począwszy od odprowadzania wód deszczowych z posesji domowych do odwadniania powierzchni parkingów, dróg i autostrad.
Producent rur PVC. Zakres produkcji: rury kanalizacyjne
do odprowadzania ścieków sanitarnych i deszczowych,
rury z polietylenu, kanały kablowe i przewody elektryczne.
www.arva.be
Hermelock jest producentem włazów z kompozytu
poliestrowego – poliuretanu wzmocnionego włóknem szklanym.
Biorąc pod uwagę stosunek ich wymiarów do wytrzymałości
na obciążenia – są bardzo lekkie. Dużą zaletą jest niezwykle
prosty montaż przy pomocy tylko jednej osoby,
nie wymagający pomocy mechanicznej..
www.hermelock.be

Odlewnia Fondatel. Największa belgijskia odlewnia
specjalizująca się w produkcji żeliwa wykorzystywanego
przy budowie dróg..
www.arva.be

Mamy solidne podstawy...

Realizowana na terenie zakładu produkcja odbywa się w oparciu o nowoczesne technologie, dzięki czemu powstające kanały z polimerobetonu są trwałe i sprawdzają się w każdych warunkach eksploatacyjnych. Produkty, jakie powstają na taśmach zakładu to duża różnorodność kształtów i parametrów.

Szeroki asortyment STORA-DRAIN, który prezentuje nasz katalog produktów, pozwala na systemowe rozwiązanie odprowadzania wody deszczowej. Odwodnienia liniowe gwarantują efektywne odprowadzanie wody z podjazdów, wjazdów do garaży, powierzchni parkingów, dróg, autostrad, wielkopowierzchniowych hal, garaży podziemnych jak i wielopoziomowych, terenów handlowych oraz parków przemysłowych. Wykorzystywany do produkcji polimerobeton to materiał o bardzo wysokiej trwałości i odporności zarówno na wilgoć, jak i na niskie temperatury w okresie zimowym. Tworzone z niego odwodnienia liniowe dają gwarancję niezawodności o każdej porze roku bez względu na powierzchnię i ilość odprowadzanej wody.

Credo marki STORA-DRAIN to dążenie do stałej poprawy jakości i systematycznego wprowadzania na rynek nowych produktów. Obecnie w ofercie znajdują się korytka z polimerobetonu, ruszty oraz wpusty, które wyróżniają się nowoczesnym wyglądem. Poza tym nasze produkty charakteryzują się trwałością kanałów oraz przyjaznym układem szczelin w rusztach dla wszystkich uczestników ruchu pieszego i drogowego. O.P.S.O. Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie produkcji wyrobów z polimerobetonu z poszanowaniem środowiska naturalnego i jego zasobów. Wprowadzając innowacyjne rozwiązania oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów – czynnie przyczyniamy się do poprawy stanu środowiska.
Posiadamy certyfikaty: PN-EN ISO 14001:2015, PN-EN ISO 9001:2015 oraz Atest Higieniczny PZH.

Nasze odwodnienia liniowe dostępne są w sprzedaży na terenie całej Europy - posiadamy swoje magazyny i biura handlowe w krajach: Czechy, Słowacja, Francja, Niemcy oraz Belgia.


O.P.S.O. Sp. z o.o.
58-500 Jelenia Góra
ul. Spółdzielcza 58
stora@stora-drain.pl
+48 75 649 12 65
NIP PL9512230771
©  2020 STORA_DRAIN.
All rights reserved.
O.P.S.O. Sp. z o.o.
58-500 Jelenia Góra
ul. Spółdzielcza 58
Wróć do spisu treści