odwodnienie liniowe z polimerobetonu
O D W O D N E I N I A   L I N I O W E  Z  P O L I ME R O B E T O N U
korytka odpływowe
Przejdź do treści

Menu główne:

Aktualności

Szanowni Państwo,
Jest Nam niezmiernie miło, że doceniają Państwo coraz bardziej współpracę z Nami. Motywuje to Nas do ulepszania swoich produktów. Dzięki Państwa sugestiom wkrótce poszerzy się gama naszych wyrobów z polimerobetonu.
Dziękujemy.
Szanowni Państwo;
w dniach 14-16 czerwca 2016 mieliśmy okazję po raz pierwszy zaprezentować nasze prodkty na rynku Słowackim. Targi AQUA w miesjcowości Trencin cieszyły się dużym zainteresowaniem. Mamy wielką nadzieję na rozpoczęcie współpracy z potencjalnymi klientami, którzy Nas odwiedzili. Dziękujemy i zapraszamy do współpracy!

Szanowni Klienci, Dostawcy, Partnerzy!
Bardzo dziekujęmy za liczne odwiedziny na targach IFAT 2016 w Monachium. Cieszymy się, że odwiedziło Nas tak duże grono nowych potencjalnych klientów z całej Europy i nie tylko. Mieliśmy okazję zaprezentować nasze kanały z polimerobetonu STORA-DRAIN ale także włazy i pokrywy z naszej odlewni FONDATEL.  Zaprzaszamy do współpracy!

Szanowni Państwo!
Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska na targach WOD-KAN 2016. Mieliśmy okazję pokazać naszą nową linię produktów odwdnień liniowych z polimerobetonu STORA-DRAIN OPTIMA, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Grono naszych klientów stale się powiększa, co niezmiernie nas cieszy. Jeszcze raz dziękujemy!

Szanowni Państwo!
Dziękujemy serdecznie wszystkim, za odwiedzenie naszego stoiska na międzynardodowych targach BUDMA w Poznaniu które odbyły się w styczniu 2016 r. Była to dla nas ogromna przyjemność spotkać się z Państwem, aby zaprezentować nasze nowe produkty i rozwiązania z zakresu odprowadzania wód deszczowych.


Targi WOD-KAN 2016
Targi WOD-KAN 2015
czytaj więcejTargi WOD-KAN 2014
czytaj więcejTargi WOD-KAN 2013
czytaj więcejTargi WOD-KAN 2012
czytaj więcejTargi BUDMA 2016
Targi BUDMA 2015
czytaj więcejTargi BUDMA 2014
czytaj więcejTargi BUDMA 2013
czytaj więcejTargi BUDMA 2012
czytaj więcejTargi IFAT 2016
Targi IFAT 2012
czytaj więcejTargi POLLUTEC 2014
czytaj więcejstora-drain facebook odwodnienia
odwodnienie liniowe stora-drain
odwodnienie parkingów
_______________________________________________________________________________________________________
O.P.S.O. Sp. z o.o.  -  58-500 Jelenia Góra  -  ul. Spółdzielcza 58  -  PL9512230771  - stora@stora-drain.pl   -   +48 75 649 12 65

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego