odwodnienie liniowe z polimerobetonu
O D W O D N E I N I A   L I N I O W E  Z  P O L I ME R O B E T O N U
korytka odpływowe
Przejdź do treści

Menu główne:

O firmie


O.P.S.O. Sp. z o.o. producent wyrobów marki
STORA-DRAIN jest częścią grupy BSI należącej do belgijskiej rodziny IDE. Kanały odwadniające produkowane są z polimerobetonu. Dzięki niewielkiej wadze i dużej wytrzymałości polimerobetonowe odwodnienia mają szeroki zakres zastosowania: od odprowadzania wód deszczowych z posesji domowych do odwadniania powierzchni parkingów, dróg i autostrad.

producent rur

Producent rur PVC (www.arva.be). Zakres produkcji: rury kanalizacyjne do odprowadzania ścieków sanitarnych i deszczowych, rury z polietylenu, kanały kablowe i przewody elektryczne.

odlewnia żeliwa

Odlewnie Fondatel i Lecomte (www.fondatel.com). Dwie największe belgijskie odlewnie specjalizujące się w produkcji żeliwa wykorzystywanego przy budowie dróg.
Sprzedaż w Polsce www.fondatel.pl


włazy kompozytowe

Hermelock (www.hermelock.be) jest producentem włazów z kompozytu poliestrowego, wykonana są z poliuretanu wzmocnionego włóknem szklanym. Biorąc pod uwagę ich wymiary oraz przenoszone obciążenia – są bardzo lekkie. Dużą zaletą jest niezwykle prosty montaż przy pomocy tylko jednej osoby i nie wymaga pomocy mechanicznej.

Produkcja odwonień liniowych z polimerobetonu marki STORA-DRAIN. Film pokazuje jak wytwarzane są wyroby z polimerobetonu do odwadniania posesji przydomowych, parkingów, dróg i autostrad.
STORA-DRAIN producent odwodnień liniowych z polimerobetonu; siedziba firmy
kanały odwadniające STORA-DRAIN
odwodnienia z polimerobetonu STORA-DRAIN
kanały z polimerobetonu
skrzynki odpływowe
magazyn półproduktów
kraty ocynkowane
formy do odlewów
wyroby gotowe STORA-DRAIN
magazyn odwodnienia z polimerobetonu
stora-drain facebook odwodnienia
odwodnienie liniowe stora-drain
odwodnienie parkingów
_______________________________________________________________________________________________________
O.P.S.O. Sp. z o.o.  -  58-500 Jelenia Góra  -  ul. Spółdzielcza 58  -  PL9512230771  - stora@stora-drain.pl   -   +48 75 649 12 65

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego