english
de
odwodnienie liniowe z polimerobetonu
czechy
litwa
szwecja
belgia
francja
norwegia
dania
O D W O D N E I N I A   L I N I O W E  Z  P O L I ME R O B E T O N U
korytka odpływowe
Przejdź do treści

Menu główne:

Odwodnienia liniowe – katalog produktów

Odwodnienia liniowe znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie i zagospodarowaniu terenów, zapewniając skuteczne odprowadzanie wody deszczowej. Na parkingach, placach manewrowych, tarasach, w garażach, a także na przydomowych podwórkach gwarantują komfort użytkowników i ochronę budynków przed zalaniem. Do budowy instalacji takich, jak odpływ liniowy garażowy czy odwodnienie tarasu niezbędne są odpowiednio przygotowane elementy. Muszą one sprostać trudnym warunkom środowiskowym, a jednocześnie powinny być dostosowane parametrami do ilości odprowadzanej wody. Wszystkie detale, które umożliwiają montaż odwodnienia liniowego, produkuje i sprzedaje firma Stora-Drain, we współpracy z kilkoma innymi podmiotami.

 

Systemy odwodnień w naszym asortymencie

 

Produkty, jakie oferuje nasza firma umożliwiają stworzenie systemów, które będą spełniać swoje funkcje przez wiele lat. Asortyment przedstawiają katalogi, w których znajdziecie Państwo wszystkie nasze wyroby wraz ze szczegółowym opisem, rysunkami i parametrami technicznymi. To bogaty wybór poszczególnych produktów, które mogą być dopasowane do potrzeb konkretnych instalacji. Przedstawiamy między innymi korytka odpływowe o różnej pojemności z osadnikami rynnowymi w różnych kolorach do wyboru. W 0fercie znajdziecie Państwo też systemy odwodnień z kanałami o wzmocnionych brzegach, a także z ocynkowaną krawędzią.

 

Asortyment produktów, jakie oferuje nasza firma, pozwala na montaż odwodnienia liniowego w każdym miejscu, od niewielkiego tarasu po kilkusetmetrowy parking podziemny. W tematycznie uporządkowanych katalogach prezentujemy odwodnienia liniowe z polimerobetonu i polipropylenu, osadniki rynnowe, korytka odpływowe, wycieraczki, wpusty deszczowe, a także ruszty Zig Zag o wysokiej odporności na zużycie i formie przyjaznej dla rowerów oraz wózków inwalidzkich. Te ostatnie dostępne są też w ciekawym wzornictwie, które możecie Państwo dopasować do stylu otoczenia. Ruszty oferujemy w kilku stopniach prześwitu, zależnie od planowanej przepustowości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi katalogami.katalog produktów STORA-DRAIN
ruszty STORA-DRAIN
stora-drain facebook odwodnienia
odwodnienie liniowe stora-drain
odwodnienie parkingów
_______________________________________________________________________________________________________
O.P.S.O. Sp. z o.o.  -  58-500 Jelenia Góra  -  ul. Spółdzielcza 58  -  PL9512230771  - stora@stora-drain.pl   -   +48 75 649 12 65

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego