- Stora-Drain

Idź do spisu treści

Menu główne:

Tomasz Chruściel                               
Manager Sprzedaży; Koordynator Regionów                    
tel. +48 665 973 666                
tomasz@stora-drain.pl           
-----------------------------------------------------

 

Region PL, województwa:
warmińsko-mazurskie, podlaskie,
pn. część woj. mazowieckiego

Tadeusz Wacławik
                           
Regionalny Manager Sprzedaży
                 
tel. +48 502 254 258              
tadeusz@stora-drain.pl           

wsparcie sprzedaży:
Magdalena Chapska
tel. +48 665 863 111
magdalena@stora-drain.pl
--------------------------------------   

Region PL, województwa:
łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie,
mazowieckie

Tomasz Chruściel                               
Manager Sprzedaży; Koordynator Regionów                    
tel. +48 665 973 666                
tomasz@stora-drain.pl         

wsparcie sprzedaży:
Katarzyna Sochanowska
tel. +48 607 621 851
katarzyna@stora-drain.pl

--------------------------------------    

Region PL, województwa:
śląskie, małopolskie, podkarpackie  


Mariusz Szostok
Regionalny Manager Sprzedaży                                     
tel. +48 785 267 625             
mariusz@stora-drain.pl

wsparcie sprzedaży:
Katarzyna Sochanowska
tel. +48 607 621 851
katarzyna@stora-drain.pl

--------------------------------------    

Region PL, województwa:
dolnośląskie, opolskie, lubuskie


Jacek Pawlus
                           
Regionalny Manager Sprzedaży
            
tel. +48 607 616 399              
jacekpawlus@stora-drain.pl         

wsparcie sprzedaży:
Magdalena Chapska
tel. +48 665 863 111
magdalena@stora-drain.pl
  

Region PL, województwa:
wielkopolskie, kujawsko-pomorskie,
pomorskie, zachodniopomorskie

Michał Buchwald                               
Regionalny Manager Sprzedaży
                   
tel. +48 607 617 705               
michal@stora-drain.pl
        

wsparcie sprzedaży:
Magdalena Chapska
tel. +48 665 863 111
magdalena@stora-drain.pl


Produkcja PL:
O.P.S.O. Sp. z o.o.                        
ul. Spółdzielcza 58
58-500 Jelenia Góra              
tel. +48 75 649 12 65
fax +48 75 649 11 65          
stora@stora-drain.pl

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego